X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Forum Peugeot 307,  307CC i 307SW
UżytkownicySzukajRejestracjaZaloguj
Filtr Kabinowy Wymiana

Filtr Kabinowy Wymiana
Autor Wiadomość
_model_

Imię: Kamil
Auto: P307SW 2,0HDI 90KM
Wysłany: 2013-04-18, 13:36    Temat: Filtr Kabinowy Wymiana

Zyga napisał/a:
Witam niestety ale u mnie filtra kabinowego nie ma wlasnie wrocilem z serwisu PEUGEOTA auto nie jest anglikiem jest to salon polska jestem jego 2 wlascicielem i mam pelna dokumentacje jako ciekawostke dodam ze na przegladach okresowych filtr ten byl wymieniany tak wynika z wydrukow wniosek taki ze 10 lat temu sprzedano wadliwe auto. Pozdrawiam

Dziwne, aby fabryka puściła takie auto. Jeżeli to prawda to ciekawe co można na tym ugrać...
Ale bardziej to wygląda na wymienioną ścianę grodziową np. od angola po jakimś konkretnym dzwonie...
Nie wiem czy na Twoim miejscu nie oddał bym auta do niezależnego rzeczoznawcy (pzmot, dekra) na porządne oględziny i określenie faktycznego stanu auta (czy ściana grodziowa nie jest przekładana, spawana czy jednak tak z fabryki wyszło), bo jak wyjdzie niezły kwas to wtedy do sprzedawcy po kasę a On niech walczy z ASO za fikcyjne wymiany i sprzedanie bubla....

Mam własnego Planeta i z chęcią pomogę...

Pio307

Auto: Peugeot 307 SW EW10J4 + LPG
Wysłany: 2013-04-19, 04:36    Temat: Filtr Kabinowy Wymiana

Zyga, - czy możesz zamieścić zdjęcie Twojego "problemu"... mam na myśli podszybie i gródź... Może da się coś wypatrzeć, bo to ciekawy przypadek...
Pozdrawiam

3) mój test 307 SW - TUTAJ

bercik
Bercik

Imię: Robert
Auto: Peugeot 307, 308, 407.
Wysłany: 2013-04-19, 06:42    Temat: Filtr Kabinowy Wymiana

Jeżeli nawet miał wymienianą scianę grodziową (w co wątpię)to wersje angielskie i europa mają scianę taką samą (uniwersalna) i filtr kabinowy jest montowany w tym samym miejscu. Najlepiej sprawdzć jak "Zyga" zapoda fotki.

POSIADAM PLANETE LEXIE I CLIPA W RAZIE POTRZEBY SŁUŻĘ POMOCĄ

makuHDi

Imię: Maciek
Auto: 307 2.0 HDi 90KM
Wysłany: 2013-04-20, 20:16    Temat: Filtr Kabinowy Wymiana

ale jaja ,ktoś płacił kase za wymiane filtra w aucie w którym nie ma filtra :lol: :lol: :lol:

...RALLY NEEDS TWO !!!

pietranis

Imię: Piotrek
Auto: 307, 1.6, 2003 rok
Wysłany: 2014-11-14, 12:48    Temat: Filtr Kabinowy Wymiana

Witam, chciałbym wymienić filtr kabinowy w 307 tylko nie wiem jaki kupić... Podpowiedzcie, proszę :ukłon: Jestem świeżakiem, wybaczcie...

rjxt
rjxt

Imię: Andrzej
Auto: 307 sw 2.0 EW10A 2006 rok
Wysłany: 2014-11-14, 13:35    Temat: Filtr Kabinowy Wymiana

Tym się nie przejmuj sprzedawca dobierze z katalogu, a jeśli chcesz to najpierw możesz wymontować stary jest pod maską po prawej stronie pod wycieraczkami.

pietranis

Wysłany: 2014-11-15, 11:53    Temat: Filtr Kabinowy Wymiana

Tak chciałem właśnie zrobić, ale mam problem z wypięciem tych zatrzasków, którymi jest przymocowana ta tapicerkowa osłona. Zauważyłem też, że ta osłona jest w miejscu jednego zatrzasku przerwana. Tak, jakby ktoś nie mogąc wypiąć zatrzasków poprostu ją zerwał w dół :beksa: Ktoś wie, czy można ją wymienić? Dzięki za odpowiedzi!

Sylwester

Imię: Sylwester
Auto: Peugeot 307 1.4 16V Hatchback 2005R
Wysłany: 2014-11-15, 12:42    Temat: Filtr Kabinowy Wymiana

Po co wymieniać jak można naprawić ja też tak miałem to z starości se psuje

pietranis

Wysłany: 2014-11-15, 13:56    Temat: Filtr Kabinowy Wymiana

Sylwester napisał/a:
Po co wymieniać jak można naprawić ja też tak miałem to z starości se psuje

Sylwek nie każdy jest złotą rączką :D Nie przychodzi mi do głowy, jak można ją naprawić...

Odpowiedz do tematu